KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15696095
nr 1569 6095
Bo Mossberg
(f. 1935), Sverige
Akvarell, -1952, Skog i vinterskrud, motivets mått: 35x24 cm, yttermått inklusive ram: 48x36 cm. Signerad
Bo Mossberg, svensk målare född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 18:48:07
100 kr
150 kr